У чому полягає людське щастя?

Досвід, продиктований життям, роздум про природу людського щастя і шлях його досягнення завдяки релігії.

Всі ми хочемо бути щасливими. Бажаємо цього своїм рідним, близьким. Але що ж являє собою щастя? Звичайно, для кожного воно трактується по-різному, інформує Ukr.Media. Але для більшості людей його складовими є здоров'я, успіх, взаєморозуміння…

Кажуть що щастя, як і здоров'я, помічаєш лише тоді, коли його губиш. А чому ж ми цінуємо, лише коли втрачаємо? У щоденній суєті не помічаємо краси природи, уваги близьких, посмішки дитини? Завжди кудись квапимося, боїмося чогось не заробити, не досягнути…

А, може, щастя поруч? Саме тут і саме зараз? А, може, добре там, де нас немає? А чи взагалі існує рецепт щастя? І які його складові? Адже настільки жадані слава, влада, маєтки не завжди приносять задоволення. І людина може мати все, але не бути щасливою у душі.

І лише тоді кожен починає шукає радості поза земними розкошами. На передній план виступає моральний спокій і мир у душі. А де його знайти у такому складному сучасному світі? Тільки Господь, який його сотворив, може дати сили витримати усі перипетії нашого життя.

Тож звертаймося до нього у кожній хвилині свого життя. Він єдиний не розчаровує. Просімо і одержимо. Все… І навіть щастя!

Источник