Збірна України U19 обіграла однолітків із Латвії в елітраунді відбору на Євро-2024

23.03.2024 16:59 джерело Пономаренко оформив дубль.

Юнацька збірна України з футболу здобула свою другу поспіль перемогу в елітраунді відбору на Євро-2024, передає джерело.

«Синьо-жовті» у північномакедонському Скоп’є обіграли Латвію з рахунком 3:0.

Українці відкрили рахунок на 34-й хвилині матчу – відзначився Матвій Пономаренко. На перерву команди пішли за мінімальної переваги українців. У середині другого тайму Пономаренко подвоїв перевагу України, оформивши дубль. Наприкінці поєдинку форвард Тімур Тутеров забив третій м'яч України.

Син Андрія Шевченка, Крістіан, вийшов на поле на 90-ій хвилині, замінивши Кревсуна.

У паралельному матчі другого туру Швейцарія також здобула другу перемогу, здолавши Північну Македонію з рахунком 2:0. У турнірній таблиці Україна випереджає швейцарців завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів.