На Рівненщині суд оголосив вирок щодо чергового бойовика так званої «днр», — прокуратура | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Рівненської обласної прокуратури 49-річного жителя Донецька визнано винним в участі у діяльності терористичної організації.

Доведено, що громадянин Вірменії, якому держава Україна надала дозвіл на  проживання, після окупації у 2014 році частини території Донецької області, очолив «першу слов’янську окрему мотострілецьку бригаду 1 армійського корпусу міністерства оборони терористичної організації «днр» з метою вчинення терористичних актів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної обстановки та втрату авторитету органів державної влади України.

Він, зокрема, відповідав за розподіл боєприпасів між терористичними підрозділами,  здійснював безпосереднє керівництво збройним опором українським військовослужбовцям, а також вживав заходів щодо попередження прориву позицій терористів, в тому числі шляхом укріплення їх кулеметниками і мінометниками.

Рівненський міський суд, з урахуванням зібраних під час досудового розслідування та досліджених в суді доказів, погодився з позицією  прокуратури та призначив обвинуваченому покарання – 14 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Спеціальне досудове розслідування та оперативний супровід здійснювало Управління СБУ в Рівненській області.

За матеріалами Рівненської обласної прокуратури