Призначеного кремлем мера Маріуполя та псевдополіцейських звинувачують у пособництві окупантам

Про підозру повідомлено так званому «голові адміністрації міста Маріуполя» і десятьом колишнім працівникам поліції, які перейшли на бік окупантів.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України.

Так званому «меру» тимчасово окупованого міста на Донеччині інкримінують колабораційну діяльність, а псевдокопам — вчинення державної зради в умовах воєнного стану.

За даними слідства, колишній виконувач обов’язків начальника Маріупольського управління МВС у Донецькій області добровільно зайняв посаду так званого «голови адміністрації міста Маріуполя». Раніше його було засуджено за сприяння терористичній організації.

Під керівництвом країни-агресора він організовує роботу органів окупаційної влади у тимчасово підконтрольному їй місті.

Також встановлено, що протягом 2022 року десять працівників поліції різних підрозділів Головного управління Національної поліції в Донецькій області, попри складену ними присягу, зрадили Україні. Вони перейшли на бік ворога та почали працювати на окупаційну владу країни-агресора.

Підозрювані добровільно зайняли посади у незаконно створених органах на тимчасово захопленій території Донецької області, а саме «підрозділах поліції днр Маріупольського району».

Джерело