У Дніпрі викрито злочинне угруповання, яке торгувало неіснуючим зерном та насінням. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру семи особам за фактами участі у злочинній організації, шахрайства, підроблення чи використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

За даними слідства, мешканець Дніпра, залучивши своїх родичів, знайомих та представників фіскальних органів, організував схему заволодіння коштами суб’єктів підприємницької діяльності.

Підозрювані, діючи нібито від імені відомих українських компаній, за допомогою службових осіб Державної податкової служби, які надавали інформацію про сільгосппідприємства, вводили в оману підприємців. Вони пропонували їм до продажу зернові та олійні культури.

Після того як підприємці переводили передоплату на завчасно відкриті рахунки, які використовувались підозрюваними для легалізації коштів, переставали виходити на зв’язок. Господарські договори при цьому не виконувались.

Таким чином вони заволоділи коштами суб’єктів господарювання на загальну суму майже 100 млн грн.

Правоохоронцями проведено понад 20 обшуків, у тому числі у  Дніпропетровському управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків.

Наразі затримано чотирьох осіб.

До суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України