Обороняючи Бахмут, нацгвардійці знищили близько 180 окупантів

Протягом минулого тижня військовослужбовці бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана НГУ знищили близько 180 росіян.

Про це в коментарі для АрміяInform повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.

«Використовуючи свою перевагу в артилерії, авіації та іншій техніці, минулого тижня російські окупанти зосередили сили на напрямку головного удару на сході України. За рахунок артилерійських ударів, масованого вогневого ураження вони намагалися «продавити» та «прогризти» українську оборону в районі Бахмута, де дають гідну відсіч ворогу у взаємодії з підрозділами Збройних Сил України підрозділи бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана, які протягом тижня знищили близько 180 осіб (з них, безповоротних – 83). А 26 лютого в районі н.п. Бахмут взяли в полон одного «джентльмена удачі» з пвк «вагнер». Полоненого передано співробітникам військової контррозвідки», – сказав він.

За словами Миколи Уршаловича, противник зазнає численних втрат, але не припиняє наступальні й штурмові дії на наші позиції.

«Ворог, намагаючись виснажити наші підрозділи, після невдалих атак перегруповується і розпочинає штурм знову і знову», – повідомив він.

Сергій Лемеха

Кореспондент АрміяInform

Джерело